Menu

Dane firmy

MB Serwis

Opata Hackiego 12
81-213 Gdynia

NIP: 958-165-94-31

JAK PRACUJEMY:

poniedziałek – piątek
od 8:00 do 16:00

Kontakt

Telefon

tel./fax 058 667 00 15
0 512 355 130
0 504 035 944

E-MAIL:

biuro@mbserwis.com.pl
serwis@mbserwis.com.pl

GDZIE JESTEŚMY?

Zobacz mapę

Marki

W naszej ofercie znajdziesz wózki widłowe, wózki paletowe, wózki nelektryczne oraz wózki spalinowe. Sprzedajemy produkty wiodących swiatowych marek takich jak:

toyota
mitsubishi
kalmar
ausa
tcm
caterpillar
komatsu
nissan
linde
jungheinrich

i inne!

Serwis

Proponujemy Państwu fachowy serwis wózków widłowych. Wykonujemy usługi serwisowe u klienta jak i w naszym zakładzie w Gdyni. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym wykonywać szeroki zakres napraw u klienta. W przypadku poważniejszych napraw, używamy własnego transportu i wykonujemy naprawy w naszej siedzibie w Gdyni. Na życzenie klienta podstawiamy wózki zastępcze za naprawiane. Działamy 5 dni w tygodniu – łatwo jest więc ustalić termin odpowiadający klientowi.

Wynajem i serwis maszyn budowlanych to bardzo odpowiedzialna branża, ale nasi pracownicy uzyskali wymagane poświadczenia kwalifikacji. Zatrudniany przez nas personel posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania takich czynności, jak konserwacja i naprawa. Dodatkowo, w ramach naszych uprawnień możliwe są też montaż i naprawa instalacji gazowych i elektrycznych w wózkach widłowych.

serwis

Wykonujemy bieżące i kapitalne remonty silników spalinowych, a także regeneracje i naprawy układów wózków widłowych (naprawiamy układy podnoszenia, kierownicze, napędowe i hydrauliczne).