Menu

Dane firmy

MB Serwis

Opata Hackiego 12
81-213 Gdynia

NIP: 958-165-94-31

JAK PRACUJEMY:

poniedziałek – piątek
od 8:00 do 16:00

Kontakt

Telefon

tel./fax 058 667 00 15
0 512 355 130
0 504 035 944

E-MAIL:

biuro(at)mbserwis.com.pl
serwis(at)mbserwis.com.pl

GDZIE JESTEŚMY?

Zobacz mapę

Marki

W naszej ofercie znajdziesz wózki widłowe, wózki paletowe, wózki nelektryczne oraz wózki spalinowe. Sprzedajemy produkty wiodących swiatowych marek takich jak:

toyota
mitsubishi
kalmar
ausa
tcm
caterpillar
komatsu
nissan
linde
jungheinrich

i inne!

O firmie

Specjalnościami firmy MB SERWIS są sprzedaż, leasing, wynajem i serwis maszyn budowlanych, w tym sprzedaż wózków widłowych takich marek, jak Nissan,Toyota, Ausa czy Mitsubishi, krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych, a także fachowy serwis wózków widłowych – m.in. remonty silników spalinowych czy naprawy poszczególnych układów.

 

Oferujemy części zamienne i materiały eksploatacyjne do wózków widłowych i maszyn budowlanych. Pośród nich znajdują się takie elementy zamienne, jak pompy hamulcowe i hydrauliczne, instalacje gazowe, łożyska i rolki masztów, łączniki i sworznie układów kierowniczych. Katalog MB SERWIS to także ogumienie przemysłowe i specjalistyczny osprzęt do wózków widłowych i do maszyn budowlanych.

Gdynia, Gdańsk i Sopot – oraz całe województwo pomorskie to zasięg działania naszych samochodów serwisowych. Wykonujemy przeglądy i naprawy u klienta jak i w naszym warsztacie w Gdyni. Zapewniamy własny specjalistyczny transport wózków widłowych. Prowadzimy wynajem krótko- i długoterminowy wózków widłowych o udźwigach 1,5-5 ton.

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowa oferta została podzielona na kilka podstron – oferta, serwis, na sprzedaż, warunki UDT i wynajem. Mogą Państwo też skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.

Zapraszamy do współpracy,
Maciej Bogdanowicz i Andrzej Zdunowski
założyciele firmy

Mapa